//
Следи нѐ
To Top

СТАРТУВА НОВАТА СЕЗОНА ВО ДЕЖАВУ: Афтерворк забава со Тропико бенд во живо овој петок

Балканската атракција Тропико бенд во петок ќе ја отворат третата сезона на афтерворк забавите во Дежаву во скопската населба Аеродром.

Бендот кој направи бум на музичката сцена ке ги свири во живо големите хитови како „Бичеш моја“, „Заувек твој“, „Све моје зоре“ и други.

реклама

Забавата ќе стартува во 17 часот. Резидент ќе биде DJ Zdravko.

Резервации на тел: 076/304-009 , 078/242-536.

14599876_553889568154493_38737989_o

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: