//
Следи нѐ
To Top

Мајка ја избричи главата на ќерка си бидејќи се потсмевала на девојче со рак (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се прошири видео снимка од мајка која присилно ја бричи главата на својата ќерка поради тоа што се потсмевала на девојче болно од рак.

Иако сите кои ја виделе снимката се согласувасат дека не е во ред што се потсмевала на девојчето кое ја изгубило косата, многумина сметаат дека мајката претерала.

реклама

Додека девојката клечи на подот, вришти и плаче, мајката смирено и отстранува прамени коса и ги фрла на под. Снимката на социјалните мрежи е проследена со реченицата: Ова девојче се потсмеваше на друго девојче кое има рак, па мајка и одлучи да и ја избричи главата.

Освен повеќето коментари кои сметаа дека мајката претерала, голем број се залагаат родителите да престанат да ги објавуваат видео снимките во кои ги понижуват своите деца.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: