//
Следи нѐ
To Top

XL клубот најавува спектакл за крај на летната сезона

Да го испратиме XL Summer Club!

Ве покануваме да присуствувате на последниот викенд од ова лето во градскиот парк и заеднички да ги заокружиме убавите и градски спомени од летото во нашето и ваше омилено место.

реклама

Петок #BoomDay – DJ Delovski & DJ Fici

Сабота #HouseEveryWeekend – DJ Dimitris PATSIS & DJ Bobi [94.7]

Се гледаме викендов за крај на летото и старт со одбројувањето до почетокот на една нова зимска убава приказна во Скопје, за која дополнително ќе бидете известени.

Stay tuned!

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: