Следи нѐ
To Top

Џенифер Лопез објави секси фотографија на Инстаграм

Четириесет и петгодишната латино дива Џенифер Лопез повторно е на „пазарот“, откако минатото лето ја прекина долгогодишната врска со танчерот Каспер Смарт.

Но, раскинувањето очигледно не влијаело на славната актерка и пејачка, која на Инсрагран објави секси фотографија, каква подолго време не сме видела од неа.

реклама

– Во ред, добра ноќ, напиша Џеј Ло под фотографијата.

Ok good night…✨

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

Убавата латино дама уште еднаш во прв план ги стави нејзините „облини“ како сака да му покажа 29-годишниот Каспер што загубил.

Тој, пак, во исто време, на Инстаграм објави фотографии од нивните три кучиња, давајќи до знаење дека „го добил старателство“ над нив.

Иако зад себе има успешна кариера и две деца, Џенифер никако да најде среќа во љубовта. Таа има три неуспешни бракови, неуспешна веридба со Бен Афлек, но и голем број љубовни врски и авантури, како тие со раперот Диди и последната со Каспер.

Џенифер сега во целост е посветена на децата и работата, па така моментно го снима новото продолжение на серијата „Shades of Blue“.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаоктомври 6, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаоктомври 6, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаоктомври 6, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.