//
Следи нѐ
To Top

ТРЕНДСЕТЕРИ: Нов македонски веб сајт посветен на модата, гламурот и светскиот џет сет

Од денеска стартува со работа www.trendseteri.com, новиот македонски сајт посветен на гламурот, џет сетот како и новитетите во светот на модата, музиката и светските модни трендови.

Сајтот има за цел да ја едуцира македонската јавност што моментално е актуелно во светот на гламурот, високата мода, здравиот начин на исхрана и слично.

реклама

Со само еден клик ќе влезете во светот на трендсетерите.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Интернет

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: