//
Следи нѐ
To Top

„Дежаву“ најавува уште една атрактивна афтерворк забава

Најпопуларното скопско кафуле „Дежаву“ ви најавува нова балканска атракција.

Одговорни за најдобрите забави на сплавовите во Белград, мегапопуларните LEXINGTON BAND, за првпат во Македонија!

реклама

Бидете дел од најдобрата афтерворк забава, во петок, со почеток од 17:00 часот

Резервации на тел: 076/304-009 , 078/242-536

Крстарењето продолжува…

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: