//
Следи нѐ
To Top

Од денеска Ајфон 7 достапен и во Македонија!

Македонски Телеком од 14 октомври, ќе ги понуди на пазарот iPhone 7 и iPhone 7 Plus, најдобрите и најсофистицирани iPhone телефони досега коишто имаат нови напредни камери, најдобри перформанси на батеријата во историјата на iPhone и се отпорни на вода и прашина.

За повеќе информации за iPhone, посетете ги страниците: www.apple.com/iphone и www.telekom.mk

реклама

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Мобилни

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: