//
Следи нѐ
To Top

Разголени фотографии на Хуан Монако и неговата девојка го преплавија интернетот

Познатиот аргентински тенисер Хуан Монако и неговата девојка, манекенката Пампита Ардохан се фотографирале целосно голи и тие фотографиите некако завршија на интернет.

Хуан и Пампита направиле неколку селфи фотографии пред огледало, внимателно покривајќи ги „стратешките делови“ на телата.

реклама

Откако фотографиите го преплавија интернетот, Пампита се огласи на Твитер.

– Што се однесува до фотографиите кои се вртат на интенет, сакаме само да ви кажеме дека тие не се автентични. Ве молам немојте повеќе да користите фотошоп, напиша манекенката.

pampita-monaco-desnudos-selfie1

Додека некои тврдат дека навистина станува за монтажа, има и други кои сметаат дека 32-годишниот тенисер намерно ги пуштил фотографиите заради публицитет.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: