Следи нѐ
To Top

ЖЕШКА ФОТОСЕСИЈА: Џо Џонас секси под туш (ФОТО)

Поранешниот член на популарниот бенд „Џонас Брадерс“, а сегашен фонтмен на групата ДЕНС, Џо Џонас снимеи секси фото сесија за списанието „Нотишн“.

Дваесет и седумгодишниот пејач со серијата црно-бели фотографии направени под туш, ги покажа секси мускули и тетоважи и потврди дека повеќе не е дете од фабриката на сониптата на „Дизни“.

реклама

Џо е познат како редовен член на салите за вежбање, што се гледа и на неговото тело, по кое збудалеа и повеќе славни дами, како Тејлор Свифт, Деми Ловато и Џиџи Хадид, која на крајот го остави по шест месеци врска поради Зајн Малик, со кого се уште е во среќна врска.

@notionmagazine

A photo posted by J O E J O N A S (@joejonas) on

Последните гласини за Џо се дека е вљубен во убавата манекенка Џулијан Херц, но пејачот главно мудро молчи кога е во прашање неговиот љубовен живот.

Инаку, Џо е познат и како „фраерот“ кој ја „откачи“ Тејлор Свифт со телефонски повик во траење од само неколку секунди.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаоктомври 21, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаоктомври 21, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаоктомври 21, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.