//
Следи нѐ
To Top

Кејт Мидлтон повторно бремена?!

Списанието „Life&Style“ тврди дека во кралското семејство пристигнува трето бебе, но веста официјално се уште не е потврдена.

Наместо радост заради бебето, на кралскиот двор наводно владее загриженост за здравјето на сопругата на прницот Вилијам, пренесува Фена.

реклама

– Кејт е многу слаба и нема енергија, тврди непознат извор.

Кај нив, наводно, се вселила нејзината мајка која внимава таа редовно да јаде и повеќе да се грижи за своето здравје. Наводно Кејт многу ја исцрпувале утринските мачнини заради кои нема енергија за извршување на своите дневни обврски.

Списанието пишува дека нејзината сестра Пипа не е многу среќна поради тоа. Имено, Пипа неодамна се вери и подготвува свадба, па наводно не сака новото кралско бебе да ја стави во сенка.

– Пипа размислува за тоа да ја одложи свадбата додека Кејт не се породи, тврди извор за списанието.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијаоктомври 21, 2016
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијаоктомври 21, 2016
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијаоктомври 21, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: