//
Следи нѐ
To Top

СОН НА ЉУБИТЕЛИТЕ НА НУТЕЛА: Полна када со чоколаден крем (ВИДЕО)

Кемре Кандал откако се прослави со видеото во кое се бања во када полна со лут сос, се одлучи за уште еден луд чекор.

Тој сега одлучи да ја наполни кадата со 270 килограми од кремот „Нутела“.

реклама

Кандал верува дека на тој начин ќе ја надмине славата од минатата видео-снимка, која беше гледана над девет милиони пати.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: