//
Следи нѐ
To Top

Најплатениот македонски модел во новата кампања на „ТианДе“

„ТианДе“ со ново лице…

Русокосиот Спасоје Кликовац се најде во новата рекламна кампања на брендот „ТианДе“.

реклама

Овој познат руски бренд на козметика од природни состојки, наголемо се пробива на нашиот пазар, а токм убавото лице на Кликовац се најде на нивнииот рекламен материјал и тоа за супер шампонот за опаѓање и зајакнување на косата посебно кај мажите.

Спасоје Кликовац е наш најпознат и најплатен машки модел кој досега беше дел од многу реклами и видео записи. Тој последен пат учествуваше на хуманитарната ревија „Бал на различностите“ за лицата со посебни потреби во организација на поп ѕвездата Ребека.

Фото – Бобан Матевски

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Ви препорачуваме

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: