//
Следи нѐ
To Top

НОВО КАРАОКЕ ВО АВТОМОБИЛ: Лејди Гага „растури“ во шоуто на Џејмс Корден

Фановите со нетрпение ја очекуваа новата сезона на шоуто на Џејмс Корден кој после долга пауза се врати на со ново караоке издание, овојпат со легендарната Лејди Гага. Тие се возеа низ улиците на Лос Анџелес пеејќи ги добро познатите песни на Гага, но и дел од нејзините најнови песни од албумот Joanne.

Џејмс го најави ова караоке како „Најдобриот ден во животот“ на неговиот профил на Твитер.

реклама

Ќе откриете многу интересни факти за пејачката. На пример, дали сте знаеле дека таа поседува 400 парчиња облека од Мајкл Џексон?

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: