//
Следи нѐ
To Top

НИКОЛ КИДМАН: „Поради ќерката почнав поатрактивно да се облекувам“

Актерката Никол Кидман (49) својот стил им го должи на модните совети на нејзините две ќерки, осумгодишната Сандеј и петгодишната Феит.

– Многу ги интересира облека и накит, па секогаш ми кажуваат дали изгледам добро, истакна Никол, која вели дека нејзиниот моден стил е се покласичен како што старее.

реклама

Таа појасни дека бременостите ја смениле во целост и оти почнала да се запушта. Почнала да не се грижи за облеката што ја носи, но нејзините девојчиња ја наговориле да почне да носи фустани, наместо фармерки и блузи.

nicole-kidman-faith-margareth-uguali21

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: