Следи нѐ
To Top

Блум на Кети Пери за роденден и подари 100 рози

Орландо Блум (39)  во моментов се наоѓа во Кина, каде го снима филмот „Smart Chase: Fire & Earth“ и поради тоа не можеше да присутвува на 32. роденден на неговата девојка Кети Пери.

– Орландо реши да ја изненади и и испрати 100 рози на нејзината адреса, изјави пријателка на Кети, и додаде дека гласините за прекин на нивната врска се невистинити.

реклама

Двојката е во врска осум месеци.

Кети во 2012 година се разведе од комичарот Расел Бренд (40), а Орландо во 2013 од манекенката Миранда Кер (33).

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаоктомври 28, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаоктомври 28, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаоктомври 28, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.