//
Следи нѐ
To Top

ЗА СИТЕ ЉУБИТЕЛИ НА СПОРТСКА ОПРЕМА: Се отвора новата „Sport Reality” продавница во ГТЦ

Sport Reality Ве поканува на 31.октомври (понеделник) заедно да го прославиме отворањето на првата продавница во Македонија, која се наоѓа во ГТЦ на приземје!

Малопродажниот ланец Sport Reality кој отсега ќе биде присутен и во нашата држава, ќе се претстави со нов простор од 200-м2 во кој ќе понуди широк асортиман обувки и гардероба во неколку спортски линии – за жени, мажи, тинејџери и деца.

реклама

Sport Reality го следи спортскиот и урбан стил на своите купувачи со намера да понуди идеален однос на цена и квалитет. За своите купувачи подготви богата понуда спортски обувки и гардероба од познатите светски брендови како Nike,adidas, Reebook, Converse, Lotto, Navigare, Sergio Tacchini,Ellesse, Diadora, Karrimor и други. На денот на отворањето ве очекуваат подарок изненадувања и 20% попуст на целиот асортиман!

post

Покрај одличните цени и вистинскиот тим кој ве очекува сигурни сме дека ќе пронајдете нешто за себе и вашите блиски.

По продавницата во Скопје, ќе продолжиме со развој на малопродажната мрежа и во другите градови низ Македонија.

1

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: