Следи нѐ
To Top

ПЛАЧЕШЕ ВО „ДЕЖАВУ“: Наташа Беквалац со емотивен настап на афтерворк забавата (ФОТОГАЛЕРИЈА)

„Песната која сега ќе ја испеам е посветена на мојата најголема љубов!“, рече поп ѕвездата Наташа Беквалац и почна да го пее хитот „Поново“.

Солзи течеа низ лицето на пејачката која пред насобраната публика во „Дежаву“ не ги криеше емоциите.

реклама

Се редеа стари и новите хитови, а публиката околу два часа пееше заедно со русокосата убавци,која се шегуваше на своја сметка , а правеше шеги и на сметка на своите бивши љубови. Атмосфера до вриење која може само Беквалац да ја направи.

Следниот петок овде ќе гостуваат легендарните „Куку леле“.

14907742_566390923571024_938739004_o 14914693_566391006904349_753815699_n 14923054_566391130237670_1891264713_o 14881562_566390943571022_1975291432_o
<
>

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаоктомври 30, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаоктомври 30, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаоктомври 30, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.