Следи нѐ
To Top

ПОПУЛАРНО ВЕ НОСИ ВО ТЕАТАР: Доделуваме две влезници за „Животот на Молиер“

Доделуваме две гратис влезници за претставата „Животот на Молиер“ што ќе се одигра на 2 ноември (среда), во 20 часот, во Македонскиот народен театар.

За да се пријавите во наградата игра пополнете го формуларот и споделете ја оваа објава на вашиот фејсбук профил.

реклама

Среќните добитници ќе ги објавиме во среда, во 12 часот на нашата фејсбук страница.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.