Следи нѐ
To Top

НОЌ НА ВЕШТЕРКИТЕ: Хајди Клум се појави со пет клона на забавата во Њујорк (ВИДЕО)

Германскиот супермодел, Хајди Клум, секоја година го има најимпресивниот костум за Ноќта на вештерките.

Сепак, оваа година реши да не се маскира, туку да се „клонира“.

реклама

Клум се појави на својата забава заедно со уште 5 други девојки кои освен тоа што беа облечени идентично како неа, носеа и соодветни маски. Тимот на Клум секогаш се грижи за деталите, па Хајди и нејзините клонови имаа и исти нокти, перики и накит.

Тие на црвениот тепих се појавија во кутија на која пишуваше „НАПРАВЕНО ВО ГЕРМАНИЈА“.

@heidiklum clones herself for Halloween! #heidiklum #heidihalloween

A video posted by Alicia like Patricia (@aliciacpowell) on

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаноември 1, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаноември 1, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаноември 1, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.