//
Следи нѐ
To Top

НОЌ НА ВЕШТЕРКИТЕ: Хајди Клум се појави со пет клона на забавата во Њујорк (ВИДЕО)

Германскиот супермодел, Хајди Клум, секоја година го има најимпресивниот костум за Ноќта на вештерките.

Сепак, оваа година реши да не се маскира, туку да се „клонира“.

реклама

Клум се појави на својата забава заедно со уште 5 други девојки кои освен тоа што беа облечени идентично како неа, носеа и соодветни маски. Тимот на Клум секогаш се грижи за деталите, па Хајди и нејзините клонови имаа и исти нокти, перики и накит.

Тие на црвениот тепих се појавија во кутија на која пишуваше „НАПРАВЕНО ВО ГЕРМАНИЈА“.

@heidiklum clones herself for Halloween! #heidiklum #heidihalloween

A video posted by Alicia like Patricia (@aliciacpowell) on

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: