//
Следи нѐ
To Top

СЕ ВРАЌА ВАШИОТ ОМИЛЕН НОЌЕН КЛУБ: Во петок се отвора XO – eXtraOrdinary

Овој петок (4 ноември) една минута после полноќ и официјално во централното подрачје на Скопје ќе се отвори долгоочекуваниот клуб за скопската публика XO – eXtraOrdinary.

Со програма за сечиј вкус, препознатливи по летните забави во клубот XL, и овојпат најавуваат една посебна приказна со која го продолжуваат она што летово го започнаа во Скопје.

реклама

Одличната забава од петок ќе продолжи и во сабота заедно со диџеите Димитрис Патсис од Грција и ДЈ Боби од CityRadio .

За повеќе информации можете да ги следите на нивната официјална фејсбук страница.

4 ноември, за враќање на насмевките!

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: