//
Следи нѐ
To Top

Сопругот на Џенифер Анистон „го опцу“ Бред Пит

Сопругот на Џенифер Анистон, Џастин Терокс го разгоре огнот меѓу фановите со неговата најнова објава на Инстаграм.

Терокс објави фотографија со графити на кои е прикажана девојка со подигнат среден прст позади која се испишани пцовки против империјализмот, војната, Фејсбук, хејтерите, политиката…, но на многумина најмногу „во око им падна“ онаа во кој се споменува и Бред Пит, поранешниот сопруг на Анистон.

реклама

Обожавателите веднаш „скокнаа“, но Терокс ги увери дека со фотографијата сакал само да го изрази неговото мислење за американските претседателки избори и дека „нема 11 години“ да се пресметува со поранешниот сопруг на неговата сегашна сопруга.

Но, малкумина поверуваа во ова објаснување, имајќи пред вид дека Бред Пит во 2005 година ја остави Џенифер поради Анџелина Џоли.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: