//
Следи нѐ
To Top

ДРАГАН ВУЧИЌ ДО НАТПРЕВАРУВАЧКА: „Бубни“ ја прасечката глава (ВИДЕО)

Најновото видео од гејм шоуто на Канал 5 ги изненади и гледачите и сите оние кои го видоа, пишува ТВ Пакет.

Се работи за играта во шоуто на Вучиќ во која натпреварувачите погодуваат најразлични јадења, често и пробуваат од нив, па дури и ако се „живи“. Луто, кисело, солено, горчливо… живо.

реклама

Овојпат натпреварувачката треба да погоди што има во стаклениот сад, па дури и да го бакне тоа.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: