Следи нѐ
To Top

Новата девојка на принцот Хари под полициска придружба

Глумицата Меган Маркл првпат се појави во јавност откако е објавено дека е во љубовна врска со британскиот принц Хари.

Триесет и пет годишната убавица е фотографирана пред својот дом во Торонто додека влегувала во автомобил. Покрај неа постојано се наоѓал полициски автомобил.

реклама

Медиумите пренесуваат дека Меган веќе ја имала честа да се запознае со членовите на британското кралско семејство.

Таа во септември присуствувала на прославата на 32-от роденден на Хари во Балморал, кралскиот имот во Шкотска.

Извори блиски на двојката тврдат дека Хари има сериозни намери и лесно би можело да се случи наскоро да ја побара Меган за сопруга.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаноември 5, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаноември 5, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаноември 5, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.