Следи нѐ
To Top

Бритни Спирс ја изведе мајка си на машки стриптиз

Поп пејачката Бритни Спирс одлучила добро да се забавува со својата мајка, па ја одвела да гледаат егзотичен танц на момчиња од Австралија.

Бритни и нејзината мајка Лин го посетија шоуто „Thunder From Down Under“ во Лас Вегас, за да уживаат во настапот на популарните момчиња од Австралија.

реклама

Американските таблоиди коментираат дека судејќи според тоа колку била активна на оваа тема по социјалните мрежи по настапот на голишавите момчиња, мајката и ќерката супер се забавувале.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаноември 7, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаноември 7, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаноември 7, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.