Следи нѐ
To Top

Анистон: Јас сум сега изгубена, а ме спасува единствено сопругот

Повеќе не ме инспирираат работи што порано ме инспирирале, па сум во потрага по нови работи. Моментално предизвик ми е да пронајдам нешто од што срцето ќе почне да ми пее, изјави Џенифер Анистон (47).

Таа рече дека моментално размислува во која насока сака да ја насочи нејзината кариера и не знае што да работи.

реклама

– Јас се обидувам да откријам што точно ме интересира. Моментално сум изгубена што се однесува до кариерата па направив пауза, рече таа. Оптимизмот се уште ми го враќа мојот сопруг Џастин Терокс (45), поради кој се чувствувам „обожувано во секоја смисла и секој ден“.

Поранешната ѕвезда на „Пријатели“ неодамна повторно се налути на медиумите, затоа што ја „заплеткаа“ во разводот на нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит и Анџелина Џоли.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаноември 9, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаноември 9, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаноември 9, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.