Следи нѐ
To Top

Дали Џаред Лето прави пауза од свирењето?

Не е тајна дека актерот Џаред Лето е и добар музичар, но според фотографитие кои неодамна се објавени се чини дека некое време ќе прави пауза од свирење.

Џаред Лето (44) на Снапчат објави помалку бизарна фотографија, која многу ги загрижи неговите обожаватели.

реклама

Ако се суди според фотографијата,, фронтменот на бендот 30 Seconds To Mars некое време мора да одмори од свирење на гитара. Имено, на сликата се гледа дека двата прсти на актерот се во завој, а тежината на повредата засега не е позната. Откако е видена фотографијата, обожавателите се уплашиле дека Лето си ги отсекол прстите.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаноември 9, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаноември 9, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаноември 9, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.