//
Следи нѐ
To Top

ПОБРЗАЈТЕ: Цената на влезниците за „Скрим-фестивал“ се само 400 денари

Цената на влезниците за фестивалот „Скрим“ кој ќе се одржи на 19. овој месец ќе се продаваат по промотивна цена.

Влезниците до 17. ноевмри ќе се продаваат по цена од 400 денари. За тоа побрзајте и купете преку „купикартизасе“ и кликнете на овој ЛИНК. (https://www.kupikartizase.com/)

реклама

На 19. ќе има одлична забава, бидејќи навистина е реткост на едно место да се видат и слушнат легендарните „Црвена Јабука“, „Ван Гог“ и „Рибља Чорба“.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: