Следи нѐ
To Top

СО ЗАБРАНА ИЛИ БЕЗ: Канал 5 секоја вечер ќе ги емитува шоу програмите на Гранд

На изненадување на сите, шоу програмите на Гранд телевизија се враќаат на Канал 5 телевизија, од денеска па секоја следна вечер во 22 часот, пишува телевизискиот портал ТВ Пакет.

Соопштение за престанување на важноста на забраната на ЗАМП нема никаде излезено.

реклама

Во секој случај, Канал 5 ги најави, па затоа од вечерва Јелена Карлеуша и Аца Лукас повторно со вас во новите емисии на “Ѕвездите на Гранд”.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.