//
Следи нѐ
To Top

КАЈЛИ ЏЕНЕР ГО „ЗАПАЛИ“ ИНТЕРНЕТОТ: Оваа фотографија доби преку два милиони лајкови!

Една од најмладите сестри во кланот Кардашијан, Кајли Џенер, на Инстаграм објави фотографија на која позира речиси гола.

Предниот дел на телото и е прекриен само со сина боја, што беше сосема доволно да ја заинтигрира фантазијата кај фановите.

реклама

Џенер (19) со оваа фотографија го најави проектот со фотографката Саша Самсон и патем собра два милиони лајкови.

View this post on Instagram

unreleased project with @sashasamsonova

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Најмладата членка на кланот Кардашијан во последно време почна да објавува се повеќе провокативни фотографии, а најави дека наскоро ќе објави уште слични фотографии.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: