//
Следи нѐ
To Top

ПО „КОРПАТА“ ОД РИЈАНА: Дрејк лудо вљубен во Тејлор Свифт?

Музичарот Дрејк се вљубил во својата колешка Тејлор Свифт (26), а нејзиното внимание се обидува да го придобие со купување подароци за нејзините мачки Оливија и Мередит. 

Многу му е драга и ја заведува купувајќи подароци за нејзините мачки, велат пријателите на Дрејк (30).

реклама

– Тој е негов начин за да и каже дека му е грижа за неа, велат пријателите, тврдејќи дека на тој начин се обидува да ја преболи Ријана.

Музичарот на мачките им купил дизајнерска чанта во кои ќе можат да патуваат заедно со Тејлор.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: