Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГО „РАСПАМЕТИ“ ЖИРИТО: Погледнете го настапот на Тодор Китановиќ во „Ѕвездички“ (ВИДЕО)

МК Сцена

ГО „РАСПАМЕТИ“ ЖИРИТО: Погледнете го настапот на Тодор Китановиќ во „Ѕвездички“ (ВИДЕО)

Тодор Китановиќ го „распамети“ жирито во синоќешното издание на „Пинкови ѕвездички“ со песната „Адио“ и ги расплака речиси сите во студиото.

По претставувањето на Китановиќ, Гоца Тржан не можеше да ги задржи солзите.

– „Бескрајно сум горда на тебе и не можеш да веруваш колку те сакам. Толку ми е криво што испадна минатиот пат и толку ми е драго што си пак тука. Заслужуваш големо внимание и заслужувеш да бидеш суперфиналист“, воодушевено кажа Гоца.

Погледнете го неговиот настап.

 

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.