Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЖАРЕ И ЅВЕЗДИТЕ: Слушнете ја химната на „Еден на Еден“ (ВИДЕО)

МК Сцена

ЖАРЕ И ЅВЕЗДИТЕ: Слушнете ја химната на „Еден на Еден“ (ВИДЕО)

– Не е ни Ефтов Васко, не е новинар ко Таско, сите го знаат Жаре тој шлакнатица. „Еден на еден“ дојде, вечерта да ви пројде, без грижи и нервози, со забава! – вака звучи дел од химната на новата, осма сезона по ред на најгледаното ток-шоу во Македонија, „Еден на еден“.

Жаре на чело, па Игор Џамбазов, Тамара Тодевска, ДНК, Гаро Тавитијан, „Пеперминт“, Весна Петрушевска, Марјана Станојковска, Роберт Билбилов, Илија Карадаковски и студиото „Брејк а лег“ се погрижија за оваа уникатна песна да стане реалност.

Нѐ очекува уште една феноменална сезона и многу други супер изненадувања.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.