Поврзи се со нас

Популарно.мк

И ПОКРАЈ ТИТУЛАТА „МАЖ НА ГОДИНАТА“: Рајан Рејнолдс страдал од анксиозност после Дедпул

Сцена

И ПОКРАЈ ТИТУЛАТА „МАЖ НА ГОДИНАТА“: Рајан Рејнолдс страдал од анксиозност после Дедпул

GQ (Џи Кју) и оваа година ја додели престижната награда „Маж на годината“, а еден од добитниците му припадна на актерот Рајан Рејнолдс.

Иако неодамна тој наполни 40 години, Рајан и понатаму е еден од најпосакуваните холивудски мажи. Покрај тоа, редовно вежба и внимава на исхраната, па изгледа подобро од многу помлади колеги.

Рајан веќе со години е во среќен брак со холивудската миленичка Блејк Лајвли, со која неодамна ја доби втората ќерка и тоа случајно го откри во текот на гостувањето во едно говорно шоу.

Во интервјуто призна дека страдал од анксиозност откако заврши со снимањето на кино хитот „Deadpool“ во чиј костим позираше и на странците на споменатото списание, под 4300 долари вредниот Диор костум.

– Отидов на лекар, затоа што мислев дека ќе доживеам нервен слом, но не знаев што ми е точно. Тогаш ми потврдија дека се работи за анксиозност. Вниманието е тежок товар за нервниот систем. Можеби затоа и живеам во шума, се пожали во свој стил.

Убавиот акер во 2018 година ќе го гледаме во улога на анти-јунак во Дедпул, во второто продолжение.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.