//
Следи нѐ
To Top

ЦЕЛО ДРУШТВО НА СКРИМ ФЕСТИВАЛ: Со пет купени влезници, една гратис

Има уште само неколку дена до големото музичко случување „Скрим“ кое ќе се одржи оваа сабота, односно на 19. ноември во „Метрополис арена“ во Скопје.

Скопјани ќе имаат прилика да уживаат слушајќи ги најголемите хитови на легендарните „Црвена Јабука“, „Рибља Чорба“ и „Ван Гог“.

реклама

За да не пропуштите од шестчасовниот спектакл, побрзајте и купете влезници. Но, она што е ново, е тоа што со пет купени влезници добивате една гратис.

Влезниците може да ги купите преку продажната мрежа на „купикартизасе“.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: