Поврзи се со нас

Популарно.мк

ЦЕЛО ДРУШТВО НА СКРИМ ФЕСТИВАЛ: Со пет купени влезници, една гратис

МК Сцена

ЦЕЛО ДРУШТВО НА СКРИМ ФЕСТИВАЛ: Со пет купени влезници, една гратис

Има уште само неколку дена до големото музичко случување „Скрим“ кое ќе се одржи оваа сабота, односно на 19. ноември во „Метрополис арена“ во Скопје.

Скопјани ќе имаат прилика да уживаат слушајќи ги најголемите хитови на легендарните „Црвена Јабука“, „Рибља Чорба“ и „Ван Гог“.

За да не пропуштите од шестчасовниот спектакл, побрзајте и купете влезници. Но, она што е ново, е тоа што со пет купени влезници добивате една гратис.

Влезниците може да ги купите преку продажната мрежа на „купикартизасе“.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.