//
Следи нѐ
To Top

ГРАТИСИ ЗА ТЕАТАР: Популарно ви доделува две влезници за „Електра“

Доделуваме две гратис влезници за претставата „Електра“ што ќе се одигра на 20 ноември (недела), во 20 часот, во Македонскиот народен театар.

За да се пријавите во наградата игра пополнете го формуларот и споделете ја оваа објава на вашиот фејсбук профил.

реклама

Среќните добитници ќе ги објавиме во четврток, во 12 часот на нашата фејсбук страница.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: