Следи нѐ
To Top

ГРАТИСИ ЗА ТЕАТАР: Популарно ви доделува две влезници за „Електра“

Доделуваме две гратис влезници за претставата „Електра“ што ќе се одигра на 20 ноември (недела), во 20 часот, во Македонскиот народен театар.

За да се пријавите во наградата игра пополнете го формуларот и споделете ја оваа објава на вашиот фејсбук профил.

реклама

Среќните добитници ќе ги објавиме во четврток, во 12 часот на нашата фејсбук страница.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаноември 16, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаноември 16, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаноември 16, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.