Следи нѐ
To Top

Скандал во Украина: „Протекоа“ голи фотографии на заменичката министер за внатрешни работи

Украина ја потресе скандал откако на Интернет протекоа голи фотографии на заменичката министер за внатрешни работи.

Анастасија Деева (24) неодамна е именувана за заменик министер во украинското МВР. Таа е задолжена за европска интеграција, а на фотографиите кои се појавија во јавноста покажува голи гради или носи само долна облека.

реклама

Минисерот за внатрешни работи Арсен Аваков тврди дека фотографиите се лажни, а дека Анастасија ги поминала сите потребни тестови за оваа должност. Фотографиите настанале за време на студентските денови, наведуваат украинските медиуми, а Анастасија ги чувала на нејзината социјална мрежа, се додека медиумите не ги пронајдоа.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаноември 16, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаноември 16, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаноември 16, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.