Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НОВ НОЌЕН КЛУБ ВО СКОПЈЕ: Во среда стартува со работа „Епицентар“

МК Сцена

НОВ НОЌЕН КЛУБ ВО СКОПЈЕ: Во среда стартува со работа „Епицентар“

Оваа среда во Скопје ќе се отвори новиот ноќен клуб „Епицентар“, сместен во центарот на градот.

Епицентар е подготвен да отвори нова страница на македонската електронска музичка сцена и воедно тектонски да го разниша ноќниот живот.

Селекцијата на имиња од надвор исто така ќе се движи во таа насока. Клубот „Епицентар“ ќе имаат чест да го отворат со свои диџеј сетови DJ Zoki Bejbe и ArKI од Солун – Грција.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.