//
Следи нѐ
To Top

НОВ НОЌЕН КЛУБ ВО СКОПЈЕ: Во среда стартува со работа „Епицентар“

Оваа среда во Скопје ќе се отвори новиот ноќен клуб „Епицентар“, сместен во центарот на градот.

Епицентар е подготвен да отвори нова страница на македонската електронска музичка сцена и воедно тектонски да го разниша ноќниот живот.

реклама

Селекцијата на имиња од надвор исто така ќе се движи во таа насока. Клубот „Епицентар“ ќе имаат чест да го отворат со свои диџеј сетови DJ Zoki Bejbe и ArKI од Солун – Грција.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: