fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кејти Холмс сака да се мажи за Џејми Фокс

Сцена

Кејти Холмс сака да се мажи за Џејми Фокс

Холивудската актерка Кејти Холмс во врска е со колегата Џејми Фокс уште од 2013 година, но се уште не потврдиле јавно дека се забавуваат.

И додека многумина сметаат дека двојката на тој начин сакала да ја сочува својата приватност, американските таблоиди сега пишуваат дека тоа не е случај.

Всушност на почетокот, Кејти ја криела врската со Фокс бидејќи се плашела дека поранешниот сопруг Том Круз ќе и ја одземе ќерката Сури, а со оглед на тоа дека такво нешто не се случи Кејти сега сака јавно да се гледа со актуелниот партнер.

– Кејти е лута бидејќи Фокс не сака јавно да потврди дека е во врска со неа. Таа по секоја цена сака да се омажи за него, а тој побарал пауза од неколку месеци во врската, изјави извор близок до актерката.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.