Следи нѐ
To Top

НОВА ТЕТОВАЖА: Џастин Бибер се соблече пред своите фанови (ВИДЕО)

Обично, кога познатите личности се тетовираат, нивните фанови веднаш ги информираат преку социјалните мрежи т.е. преку Инстаграм. 

Но, што да прави тој, што не користи Инстаграм, како на пример Џастин Бибер? Секако, ќе смисли како да ја покаже неговата тетоважа на некој друг начин (секако, мислиме на Џастин Бибер).

реклама

Па така, младиот пејач, додека настапувал во Италија во рамки на неговата светска турнеја, одеднаш ја подигнал маицата и пред светот ја покажа новата тетоважа. Секако, фановите прво беа возбудени и врискаа поради атрактивниот изглед на Бибер, но потоа ја видоа огромната тетоважа на неговите гради!

На тетоважата пишува Божји син со занимливи букви. Поради тоа што нема Инстаграм фотка која ќе ни покаже каде младиот пејач ја правел тетоважата, претпоставуваме дека таа е дело на неговиот тату мајстор, Џонбој.

Џастине, време е повторно да се вратиш на Инстаграм! :)

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаноември 22, 2016
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаноември 22, 2016
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаноември 22, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.