//
Следи нѐ
To Top

ПО „ЛУДАТА“ НОЌ: Спреј кој ги отстранува трагите од мамурлак

„Ту фејсд“ е американска компанија која има свои експозитури ширум светот, нивниот најнов производ наскоро треба да се најде во продажба. Станува збор за спреј кој отстранува траги на мамурлак „Хенговер 3 во 1“.

Коосновачот на компанијата и креативен директор Џерод Бландино објави фотографија од спрејот на Инстаграм.

реклама

Спрејот ќе биде дополнување на кремата наменета за после конзумирање алкохол, која ја освежува дехидрираната кожа, давајќи и свеж и здрав изглед.

И кремата и спрејот содржат кокосово вода и други пробиотички состојки кои дејствуваат заедно и на кожата и даваат сјај и еластичност и помагаат во хидратацијата.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: