fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СЕ НАЈАВУВА ОДЛИЧНА ЖУРКА: Јелена Томашевиќ утре на „афтерворк“ во Дежаву

МК Сцена

СЕ НАЈАВУВА ОДЛИЧНА ЖУРКА: Јелена Томашевиќ утре на „афтерворк“ во Дежаву

Популарната српска пејачка Јелена Томашевиќ утре гостува во Скопје на веќе надалеку прочуените „афтерворк“ забави во кафулето Дежаву во скопски Аеродром.

Организаторите на забавата велат дека за Томашевиќ се бара резервација повеќе, и очекуваат голема посетеност на утрешниот „афтерворк“.

Забавата ќе почне во 17 часот, а загревање ќе биде диџеј Златко.

Вашето присуство можете да го резервирате на тел: 076-304-009 или 078-242-536.

Крстарењето гламурозно продолжува…

15078509_1771329083121042_4083867275594746157_n1

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.