//
Следи нѐ
To Top

Фудбалерот Гордон Шилденфелд очекува дете од убава Гркинка

Фудбалерот Гордон Шилденфелд очекува дете од неговата две години помлада девојка по потекло од Грција, Кристина, објави магазинот „Стори“.

Тресет и еденгодишниот Шилденфелд следната година би требало да стане татко по третпат.

реклама

Тој со убавата Гркинка е во врска повеќе од една година, а таа веќе ги запознала неговите две деца од првиот брак.

Гордон и Кристина се запознале во ресторан во Атина, додека тој играше за грчки Панатенаикос, а сега заедно живеат во Загреб.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Шоубиз

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: