Поврзи се со нас

Популарно.мк

Фудбалерот Гордон Шилденфелд очекува дете од убава Гркинка

Шоубиз

Фудбалерот Гордон Шилденфелд очекува дете од убава Гркинка

Фудбалерот Гордон Шилденфелд очекува дете од неговата две години помлада девојка по потекло од Грција, Кристина, објави магазинот „Стори“.

Тресет и еденгодишниот Шилденфелд следната година би требало да стане татко по третпат.

Тој со убавата Гркинка е во врска повеќе од една година, а таа веќе ги запознала неговите две деца од првиот брак.

Гордон и Кристина се запознале во ресторан во Атина, додека тој играше за грчки Панатенаикос, а сега заедно живеат во Загреб.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.