fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПРЕПОЛНО ЗА ЈЕЛЕНА ТОМАШЕВИЌ: Погледнете како помина петочната журка во Дежаву (ФОТО)

МК Сцена

ПРЕПОЛНО ЗА ЈЕЛЕНА ТОМАШЕВИЌ: Погледнете како помина петочната журка во Дежаву (ФОТО)

Петочната „афтерворк“ журка во надалеку познатото скопско кафуле „Дежаву“ помина во одлична атмосфера, а за тоа говорат и фотографиите.

Ѕвездата на вечерта, Јелена Томашевиќ, успеа да го наполни просторот до последно место, а голем број обожаватели ја чекаа и во трговскиот центар Капитол за да се фотографиираат со популарната пејачка.

Таа изјави дека била воодушевена од забавата и вети повторна дружба во Скопје.

15215979_578736582336458_1314089034_o 15205586_578736639003119_345141005_o 15204136_578736589003124_580285777_o
<
>

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.