Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ОВОЈ ПЕТОК ВО ДЕЖАВУ: „Амадеус бенд“ гостуваат на „афтерворк“ журката

МК Сцена

ОВОЈ ПЕТОК ВО ДЕЖАВУ: „Амадеус бенд“ гостуваат на „афтерворк“ журката

По минатонеделната журка со позната српска пејачка Јелена Томашевиќ, овој петок „крстарењето“ во популарното скопско кафуле „Дежаву“ продолжува со балканските мега ѕвезди „Амадеус бенд“!

Забавата започнува во 17 часот, а и овојпат за доброто расположение ќе се погрижи диџеј Здравко.

Резервациите за вашето присуство на оваа „афтерворк“ забава можете да го направите на телефоните 076-304-009 или 078-242-536.

Крстарењето продолжува…

15193617_1774279479492669_616539510296206916_n1

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.