//
Следи нѐ
To Top

ОВОЈ ПЕТОК ВО ДЕЖАВУ: „Амадеус бенд“ гостуваат на „афтерворк“ журката

По минатонеделната журка со позната српска пејачка Јелена Томашевиќ, овој петок „крстарењето“ во популарното скопско кафуле „Дежаву“ продолжува со балканските мега ѕвезди „Амадеус бенд“!

Забавата започнува во 17 часот, а и овојпат за доброто расположение ќе се погрижи диџеј Здравко.

реклама

Резервациите за вашето присуство на оваа „афтерворк“ забава можете да го направите на телефоните 076-304-009 или 078-242-536.

Крстарењето продолжува…

15193617_1774279479492669_616539510296206916_n1

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: