//
Следи нѐ
To Top

Сани ќе ги отвори вратите на ноќниот клуб „Виолина“

Фолк ѕвездата Сани или како што ја нарекуваат кралицата на ноќните свирки, во петок на полноќ, ке пее во ноќниот клуб „Виолина“.

Ресторанот оваа сезона ќе работи како ноќен клуб, до раните утрински часови.

реклама

Програмата на сите оние кои ќе гостуваат во „Виолина“ е веќе готова, а Сани ја имаа таа чест да ги отвори вратите на ноќниот клуб.

15218231_580699668806816_1656649849_n

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: