Поврзи се со нас

Популарно.мк

Сани ќе ги отвори вратите на ноќниот клуб „Виолина“

МК Сцена

Сани ќе ги отвори вратите на ноќниот клуб „Виолина“

Фолк ѕвездата Сани или како што ја нарекуваат кралицата на ноќните свирки, во петок на полноќ, ке пее во ноќниот клуб „Виолина“.

Ресторанот оваа сезона ќе работи како ноќен клуб, до раните утрински часови.

Програмата на сите оние кои ќе гостуваат во „Виолина“ е веќе готова, а Сани ја имаа таа чест да ги отвори вратите на ноќниот клуб.

15218231_580699668806816_1656649849_n

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.