//
Следи нѐ
To Top

Врелиот Шон Мендез за ладните декемвриски денови (ФОТО)

Погледнете ги тие секси фотки од фотосесијата за магазинот „Flaunt“! Како да му оддолееме?! Шон Мендез уште еднаш одлучи да не стави на слатки маки…

На почетокот на декември беше објавен новиот број на списанието „Flaunt“, а на насловната страна нѐ дочекаа секси фотографии од младата канадска поп ѕвезда.

реклама

Шала на страна, Шон изгледа поубаво од било кога, а секси фотографиите се објавени со големо интервју во кое младиот пејач говори за својата кариера, инспирација, љубов…

– „Љубовта е веројатно најсилната емоција која можете да ја почувствувате“ – објаснува Мендез. „Тоа е сосема природно, иако не е секогаш лесно, но е природно да пишувате за тоа. Постојат толку различни видови на љубов, милиони различни слоеви… можете да пишувате за љубовта вечно!“

Значи, не е само згоден, туку и романтичен… Уф…

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Шоубиз

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: