Поврзи се со нас

Популарно.мк

Врелиот Шон Мендез за ладните декемвриски денови (ФОТО)

Шоубиз

Врелиот Шон Мендез за ладните декемвриски денови (ФОТО)

Погледнете ги тие секси фотки од фотосесијата за магазинот „Flaunt“! Како да му оддолееме?! Шон Мендез уште еднаш одлучи да не стави на слатки маки…

На почетокот на декември беше објавен новиот број на списанието „Flaunt“, а на насловната страна нѐ дочекаа секси фотографии од младата канадска поп ѕвезда.

Шала на страна, Шон изгледа поубаво од било кога, а секси фотографиите се објавени со големо интервју во кое младиот пејач говори за својата кариера, инспирација, љубов…

– „Љубовта е веројатно најсилната емоција која можете да ја почувствувате“ – објаснува Мендез. „Тоа е сосема природно, иако не е секогаш лесно, но е природно да пишувате за тоа. Постојат толку различни видови на љубов, милиони различни слоеви… можете да пишувате за љубовта вечно!“

Значи, не е само згоден, туку и романтичен… Уф…

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.