Поврзи се со нас

Популарно.мк

СЕ БЛИЖАТ ПРАЗНИЦИ: Лозано ја испеа песната за празничната реклама на Кока Кола (ВИДЕО)

МК Сцена

СЕ БЛИЖАТ ПРАЗНИЦИ: Лозано ја испеа песната за празничната реклама на Кока Кола (ВИДЕО)

Најубавиот период во годината започнува кога Кока Кола ќе ја објави својата новогодишна реклама!

Дефинитивно, се ближат празници!

Во најновата реклама на Кока Кола, македонскиот поп пејач Влатко Лозаноски – Лозано ја пее празничната песна, а како тоа звучи, слушнете и видете во рекламата, пренесува ТВ Пакет.

Која верзија ви се допаѓа повеќе, македонската или англиската?

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.