//
Следи нѐ
To Top

СЕ БЛИЖАТ ПРАЗНИЦИ: Лозано ја испеа песната за празничната реклама на Кока Кола (ВИДЕО)

Најубавиот период во годината започнува кога Кока Кола ќе ја објави својата новогодишна реклама!

Дефинитивно, се ближат празници!

реклама

Во најновата реклама на Кока Кола, македонскиот поп пејач Влатко Лозаноски – Лозано ја пее празничната песна, а како тоа звучи, слушнете и видете во рекламата, пренесува ТВ Пакет.

Која верзија ви се допаѓа повеќе, македонската или англиската?

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: