//
Следи нѐ
To Top

СЕ РАЗДЕЛУВААТ СО КИМ: По нервниот слом Канје одлучи одредено време да живее сам

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан и Канје Вест мометално живеат одвоено. Раперот се наоѓа во изнајмена куќа, далеку од жената и децата. 

Изминатите месеци познатиот пар мина низ многу тешки моменти, особено по ограбувањето на Ким во Париз и нервниот слом на раперот, кој пред неколку дена излезе од болница.

реклама

Канје Вест не живее со семејството Кардашијан. Тој е пуштен од болница во средата, каде мина околу десетина дена по претрпениот нервен слом, но наместо да се врати дома кај своето семејство, тој се наоѓа во изнајмена куќа, каде и натаму е на домашно лекување.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Шоубиз

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: