Следи нѐ
To Top

СЕ РАЗДЕЛУВААТ СО КИМ: По нервниот слом Канје одлучи одредено време да живее сам

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан и Канје Вест мометално живеат одвоено. Раперот се наоѓа во изнајмена куќа, далеку од жената и децата. 

Изминатите месеци познатиот пар мина низ многу тешки моменти, особено по ограбувањето на Ким во Париз и нервниот слом на раперот, кој пред неколку дена излезе од болница.

реклама

Канје Вест не живее со семејството Кардашијан. Тој е пуштен од болница во средата, каде мина околу десетина дена по претрпениот нервен слом, но наместо да се врати дома кај своето семејство, тој се наоѓа во изнајмена куќа, каде и натаму е на домашно лекување.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Шоубиз

 • Почина актерката Милена Дравиќ

  Актерката Милена Дравиќ почина ноќеска во Белград на 79 години, по тешко боледување, јави Танјуг. реклама

  Информативна Редакцијадекември 4, 2016
 • Нова венчавка во британското кралско семејство

  Принцезата Јуџинија, внука на британската кралица Елизабета Втора, денеска во замокот Виндзор ќе го каже судбоносното „да“ покрај Џек Бруксбенк, со...

  Информативна Редакцијадекември 4, 2016
 • Најавен холограм-настап на Ејми Вајнхаус

  Обожавателите на починатата пејачка Ејми Вајнхаус, која почина 2011 година, на 27-годишна возраст, ќе можат да ја видат повторно на концертна...

  Информативна Редакцијадекември 4, 2016
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.