//
Следи нѐ
To Top

Еден од најпосакуваните мажи во светот е „мамин син“

Кога за возрасен човек ќе кажете „мамин син“ тоа вообичаено не подразбира позитивен контекст. Но некои од холивудските ѕвезди можат да се опишат вака, а еден од нив е и Метју Меконахи.

– Мајка ми не ми дозволуваше да се одзивам на надимаци, и ме казнуваше секојпат кога ќе се одзвев на  Мет. Сите знаеја дека мораат да ме викаат со целото име, раскажа холивудскиот актер.

реклама

Неговата мајка Мери Кетлин Мекеј има 84 години, но тој и денес од неа бара дозвола за многу работи, па така морал да ја праша дали празниците може да ги помине со својата сопруга Камила Алвеш и нејзиното семејство во Бразил.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Музика

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: