fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Еден од најпосакуваните мажи во светот е „мамин син“

Музика

Еден од најпосакуваните мажи во светот е „мамин син“

Кога за возрасен човек ќе кажете „мамин син“ тоа вообичаено не подразбира позитивен контекст. Но некои од холивудските ѕвезди можат да се опишат вака, а еден од нив е и Метју Меконахи.

– Мајка ми не ми дозволуваше да се одзивам на надимаци, и ме казнуваше секојпат кога ќе се одзвев на  Мет. Сите знаеја дека мораат да ме викаат со целото име, раскажа холивудскиот актер.

Неговата мајка Мери Кетлин Мекеј има 84 години, но тој и денес од неа бара дозвола за многу работи, па така морал да ја праша дали празниците може да ги помине со својата сопруга Камила Алвеш и нејзиното семејство во Бразил.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.