fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЗАБАВИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ: Нокаут во петок на „афтерворк“ во Дежаву

МК Сцена

ЗАБАВИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ: Нокаут во петок на „афтерворк“ во Дежаву

Најпознатите забави во Скопје продолжуваат! Овој петок на „афтерворк“ журката во познатото скопско кафуле „Дежаву“ настапува македонската група „Нокаут“!

Тие, освен новите песни од нивниот репертоар, ќе ги забавуваат присутните гости и со старите добропознати хитови.

Дежаву, на овој начин покажува дека и покрај забраната за емитување на македонска музика, дава поддршка на македонските групи во афирмацијата и промовирањето на македонската музика.

Забавата ќе продолжи со диџеј Златко.

Вашето присуство можете да го резервирате на телефоните 076-304-009 и 078-242-536.

Крстарењето продолжува!

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.